Kettler Satura P – opinia

Kolejny model orbitreków firmy Kettler na jaki warto zwrócić uwagę to model Satura P.  Wysoka cena może odstraszać indywidualnych klientów, jednak bezcenna jest jakość. Sprzęt ten możemy spotkać praktycznie na większości siłowni, klubów fitness. Konstrukcja urządzenia jest oceniana, jako jedna z lepszych jakie kiedykolwiek były na rynku z niemieckiej firmy. Dzięki wykorzystanym technologiom, orbitrek charakteryzuje się niezawodnością, dobrym serwisem, długotrwałą gwarancją, mnóstwem właściwości użytkowych i wysokim komfortem użytkownika.

Urządzenie jest wykonane niezwykle dokładnie, niniejszy model jest jednym z pierwszym o tak solidnej budowie. Części z jakich składa się urządzenie są mocne, uważa się je za jedne z tych o najwyższym standardzie. W tym przypadku użyty system elektroniczny jest bardzo wytrzymały, rzadko zdarzały się naprawy monitorka komputera. Jeśli do nich dochodzi, może sie okazać, że będzie nas to wiele kosztować. Na rynku są dostępne modele, gdzie jest możliwa manualna zmiana obciążenia. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać albo model P, którym można sterować za pomocą komputera lub typ zupełnie ekstrawagancki EXT, gdzie krok jest przedłużony.

Kettler Satura P posiada napęd tylny. Dobrze ustawiono rozstaw stóp, co zapewnia płynność wykonywanych ruchów. Podczas ćwiczeń można zrobić wysokie, wygodne kroki. Poza tym urządzenie daje możliwość wykonywania swobodnych ruchów rękami. Platformy, na których się stoi są miękkie, co podwyższa komfort wykonywanych ćwiczeń, w zależności od naszych preferencjo można je lekko przesuwać na boki. Ruchome rączki znajdują się na tym samym poziomie co konsola.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.