Kettler Situs 300

Kolejny z modeli niemieckiej firmy Kettler, cieszącą się dużą popularnością wśród klientów jest model Kettler Situs 300. Jeśli mamy ograniczone fundusze i interesują nas podstawowe ćwiczenia, ponieważ dopiero zaczynamy naszą przygodę z uprawianiem sportu ten model będzie idealny. Podstawą jest dobrze wykonana konstrukcja, rama została solidnie wykonana. Podobnie można scharakteryzować wszystkie inne części, są trwałe i mocne, dzięki temu całość daje nam bardzo dobry komfort do pracy.

Maszyna jest solidnie wykonana a budowa jest ciężka. Oceniając wygląd, można określić go jako dobry. Urządzenie jest wyposażone w najbardziej potrzebne opcje, nie ma niepotrzebnych funkcji, które by nam przeszkadzały. Urządzenie jest dobre do tego, by poznać funkcjonalność orbitreków, nauczyć się obsługi, poznać wszystkie programy.

Podczas wykonywanie treningu możemy swobodnie poruszać się, płynność gwarantuje nam koło zamachowe o wartości 12kg. Według opinii użytkowników, tego typu zabezpieczenie daje pełen komfort. Jednym elementem, który może w sposób negatywny wpływać na opinię użytkowników to odgłos dźwięków, jakie mogą się pojawić podczas wykonywania ćwiczeń. Może być zauważalne skrzypienie, jednak przy tej cenie mamy doczynienia z najbardziej podstawowymi funkcjami jakie można chcieć znaleźć przy tego typu urządzeniach. Jeśli chcemy zmienić obciążenie, możemy to zrobić manualnie.

Niewątpliwą jego zaletą jest, fakt iż urządzenie do swojej pracy nie wymaga zasilania. Przez cały czas gwarancji mamy zapewnioną obsługę serwisową z dojazdem do klienta. Ćwiczyć może na nim zarówno ta osoba, która chce popracować nad swoimi mięśniami, jak również nad poprawą sylwetki czy po prostu chce zacząć uprawiać sport dla poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia. Kettler Situs 300 jest atrakcyjną ofertą dla wszystkich tych, którzy chcieliby zacząć pracować nad swoją kondycją. Dzięki urządzeniu bez wychodzenia z domu, można wiele wypracować.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.