Magnetyczny orbitrek

Kolejny ciekawy model Kettler to orbitrek Thunder SG-511E. Stanowi on połączenie najnowszych technologii z eleganckim wyglądem. W tym przypadku koło zamachowe liczące aż 8kg zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Dzięki odpowiednim wyciszeniu, klient może mieć pełen komfort i w pełni czerpać przyjemność z treningu. Całe urządzenie charakteryzuje stabilność oraz sprawdzona w innych urządzeniach konstrukcją. Marka jest znana z wysokiej jakości elementów, które zapewniają bardzo dobrą trwałość orbitreka. Dość powszechnym standardem jest magnetyczny system hamowania, tylko dobre urządzenia pracują cicho i płynnie. Dzięki temu możemy włączyć ulubioną muzykę do ćwiczeń i nie mieć żadnego dyskomfortu.

Kolejnym standardem jest ośmiostopniowa skala, dzięki niej można dowolnie zmieniać poszczególne programy. Poszczególne części orbitreka są wykonane z wytrzymałych, dobrej jakości materiałów, pozwala to na korzystanie z urządzenia wszystkim tym osobom, których waga nie przekracza 150 kg. Postępy możemy śledzić na dołączonym do urządzenie komputerku. Na wyświetlaczu kolejno pokazują się takie wartości jak m.in. czas, długość wyrażona w kilometrach czy ilość spalonych kalorii. Całe urządzenie liczy 37 kg, można je przechowywać w dowolnym miejscu, ponieważ przenoszenie jest niezwykle łatwe dzięki umieszczonym rolkom transportowym. W tym przypadku gwarancja obowiązuje bardzo długo, bo przez okres aż 5 lat. Jako dodatek do zestawu otrzymuje się twister, który posiada liczniki Allright FITWE.

Urządzenie jest bardzo estetyczne, co pozwala na wykorzystanie go w siłowni, sali fitnessu czy aerobiku. Orbitrek Sapphire SG-511E thunder idealnie sprawdza się zawsze wtedy, gdy chcemy wykonać ćwiczenia cardio. Mogą korzysta z niego osoby w młodym, średnim jak również podeszłym wieku. W zależności od naszych potrzeb, możemy ćwiczyć wybrane partie ciała lub wszystkie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.