Najnowszy Kettler Elliptical P Axos

Aktualnie na rynku można w okazyjnej cenie kupić świetny orbitrek eliptyczny. Pozytywną opinią wśród klientów cieszy się orbitrek Kettler Elliptical P Axos. Sprzęt jest niezwykle wygodny i solidny. Producent zapewnia wysoką jakość sprzętu. Nie ma tutaj funkcji, które by były zbędne ale jedynie najważniejsze, które najlepiej sprawdzają się podczas treningu. Można mieć pełen komfort i solidną trwałość w zupełnie przystępnej cenie. Czynnik ten jest o tyle istotny, ponieważ nasza ocena i ogólne wrażenie o sprzęcie jest jednym z kluczowych kryteriów oceny sprzętu technicznego. Jeżeli, będziemy się źle czuć podczas ćwiczeń, będziemy rzadko korzystać z urządzenia.

W przypadku tego sprzętu nie musimy się o nic martwić, komfort jest wręcz świetny. Jego praca jest cicha i płynna, świadczy to dobrze o producencie Kettler. Elipsa ma odpowiedni, dostosowany do użytkownika kształt, dzięki czemu stawianie podczas ćwiczeń kroków jest wygodne. Stopy mają ustawiony wąski rozstaw stóp, co przemawia na korzyść użytkownika. Poza tym producent umieścił we właściwym miejscu ruchome rączki.

Stabilność jest oceniana jako dobra. Sprzęt jest idealny dla osób niskich lub o średnim wzroście, jeżeli ktoś ma więcej niż 190cm wzrostu, może pojawić się lekki dyskomfort w postaci delikatnego bujania na boki. Jednak korzyści jest więcej. Najnowszy Kettler Elliptical P Axos ma ładny wygląd, pozwala ćwiczyć wszystkie partie mięśni, może na nim ćwiczyć praktycznie każdy. Rama jest dobrze wykonana, daje nam pełne zabezpieczenie w najnowszej wersji jest czarna, ładniejsza niż wcześniejsza szara.

Urządzenie jest bardzo dobre pod względem technicznym, do budowy wykorzystano łożyska i użyto tu takie mechanizmy, które wcześniej sprawdziły się w innych tego typu urządzeniach. Sprzęt ten ma naprawdę świetne parametry jest prawdziwą okazją. Podobne urządzenia są o wiele droższe. W chwili obecnej można powiedzieć, że model Kettler Elliptical P Axos oferuje najlepszy system w okazyjnej cenie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.