Orbitrek Kettler Cross P Axos

Urządzenie jest efektem pracy powszechnie znanego producenta Kettler. Został tu połączony stepper, bieżnia i rower o charakterze stacjonarnym. Można na nim ćwiczyć wybierając dowolnie jeden z ośmiu programów treningowych, do dyspozycji mamy też sześć programów, które można dowolnie ustawić w zależności od naszej wydajności.

Stwarza to przed nami szerokie możliwości do kompleksowych działań. Części urządzenia są wysokiej jakości a sama konstrukcja stara i sprawdzona. Kettler oferuje najwyższej jakości urządzenia, jakie można obecnie spotkać na rynku. Rama jest mocna i wytrzymała, dzięki czemu konstrukcja całego urządzenia jest odporna na uszkodzenia i daje poczucie bezpieczeństwa. Bez obaw możemy wykonywać poszczególne ćwiczenia.

Nowszy model charakteryzuje to, że poszczególne części mają nowy ładniejszy kolor. Elementy metalowe, które wcześniej były szare teraz mają odcień matowej czerni, natomiast wszystkie te części, które są plastikowe mają teraz barwę szarą, matową. Aktualne urządzenie ma podświetlaną konsolę wyświetlacza , pozwala to na szybsze i łatwiejsze odczytywanie podanych wyników. Komputerek jest łatwy w obsłudze, działa wręcz intuicyjnie. Awaryjność jest na niskim poziomie, co jest niewątpliwą zaletą urządzenia, średnio przyjmuje się że statystycznie na jedno działające z usterką urządzenie przypada dziesięć, które działają bez najmniejszych problemów. Zatem można zauważyć, że to bardzo dobry rezultat.

Poza tym pozytywną cechą, która przemawia za kupnem jest wykonane połączenie między pasem telemetrycznym. Pozawala to na  bieżące mierzenie naszego pulsu. Cały mechanizm działa dzięki magnetycznemu systemowi oporu, gdzie silnik odpowiada za sterowanie. Stabilizację zapewnia 20 kg koła zamachowego. Mogą na nim ćwiczyć osoby dbające o sylwetkę ale również takie które cierpią na choroby krążeniowo – oddechowe, np. astmę, czy niskie ciśnienie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.